سمعک زیمنس مدل Insio

مشخصات سمعک زیمنس مدل Insio

حداقل اندازه حداکثر عملکردزندگی را آنطور که می خواهید زندگی بگذرانید. اجازه ندهید تا افت شنوایی شما را از حرکت در مسیر زندگی بازدارد.

سمعک Insio راه کار شنوایی سفارشی است که برای هر گوش با توجه به افت شنوایی آن ساخته می شود. این سمعک ممکن است آنقدر کوچک باشد که به سختی دیده شود اما مجموعه ای از عملکردهای باورنکردنی را داراست.

فناوری پیشرفته این سمعک به مرور زمان و به طور خودکار خود را با اولویت های شنوایی هر فرد سازگار می کند و کیفیت صدایی عالی و درک گفتار را بهمراه دارد. بعلاوه سمعک Insio دارای میکروفن جهت دار دوگوشی OneMicاست. حتی کوچکترین مدل های CIC قادرند گفتار روبرو را افزایش دهند.این امر درک گفتار را خصوصا در محیط های پر سر و صدا افزایش می دهد.
علاوه بر این سمعک Insio قابلیت اتصال بی سیم به منابع صوتی را از طریق منابع صوتی مجهز به بلوتوث به هر دو گوش داراست. به منظور راحتی کامل در استفاده, تمام مدل ها قابل کنترل از راه دور هستند.Insio ترکیبی از یک تجربه شنوایی و راحتی استثنایی و قرارگیری آسان است که باعث می شود از هر ماجراجویی لذت ببرید.

insio.2 سمعک

 

 

 

 

 

insio.3 سمعک

 

 

 

 

 

 

– مجهز به پیشرفته ترین نوع از فناوری BestSound Technology از مجموعه فناوری های زیمنس- امکان اتصال بی سیم برای کنترل آسان جریان صدا از دستگاه های مجهز به بلوتوث

– موجود در ۴ مدل سفارشی با طراحی ارگونومیک برای قرارگیری آسان:

ITE – ( داخل گوش)
ITC – (داخل کانال گوش)
CIC – (کاملا داخل کانال)
IIC – (نامریی داخل گوش)
– میکروفن جهت دار در سمعک های داخل گوشی و دو میکروفن در سمعک های ITC که تجربه شنوایی دو گوشی را برای کمک به تمرکز بر گفتار طرف مقابل افزایش می دهند.
– میکروفن جهت دار دو گوشی OneMic در CIC و دیگر سمعک های سفارشی تک میکروفن که درک گفتار را افزایش می دهند
– امکان کنترل وزوز گوش و افزایش شنوایی به طور همزمان
– دریچه تهویه (ونت) برای تهویه مطلوب گوش
– توری باد (WindScreen) جهت از بین بردن نویز باد