سمعک زیمنس Pure 312

با سمعک زیمنس Pure 312 از مکالمات روزانه خود و تماشـای تلویزیون لذت ببرید. ســمعک ۳۱۲ Pure از مجموعه ســمعکهای Signia به شــما این امکان را میدهد تا از تمام لحظات زیبای زندگی لذت ببرید. با افراد خانواده و نوه هایتان راحت حرف بزنید و لذت ببرید.

با سمعک Pure 312 شــما میتوانید صدای طبیعی خود را به صورت کاملا بهینه تجربه کنید. این سمعک ها با قابلیت اتصال به موبایل شما و انتقال مستقیم و قدرتمند جریان صدا، حس شنیدن با کیفیت را به شما القا می کند.

صدای طبیعی با سمعک زیمنس Pure 312:

از گفتگویی راحت با دوستان و آشنایان تا هیجان بازدید از بازارها و جاهای شلوغ با آنان که دوستشــان دارید. سمعک ۳۱۲ Pure به شما ایــن امکان را میدهــد تا از دنیــای صداها لــذت ببرید و صدای هر موجودی را آنطور که هست بشنوید.

این سمعک صدای طبیعی شما را با صدای اطراف هماهنگ میکند. این ویژگی به شــما ایــن امکان را میدهد تا شــنیدن صدای طبیعی خود را همراه با عملکرد بالای شــنوایی حتی به هنگام راه رفتن تجربه کنید.

انتقال جریان صدا در سمعک زیمنس Pure 312:

هنگام تماشای برنامه ی تلویزیونی مورد علاقه ی خود، جریان صدا به طور مســتقیم به گوشهای شــما اتصال مییابد.

شــما میتوانید میــزان بلندی صدا را به هنگام تماشــای فیلم جدید یا اخبار در تلویزیون مطابق با میل خــود تنظیم کنید. یا به ســرعت صداهای اطراف را از طریق مســیریابی اپلیکیشــن بشنوید. کافیست شما فقط به یک موبایل دسترسی داشته باشید.

مناسب برای انواع افت شنواییاز قبیل: ملایم، متوسط، شدید و عمیق. سمعک ۳۱۲ Pure با تمام این چالشها مقابله می کند و کیفیت صدای طبیعی را به زندگی شما باز می گرداند.

خرید در نمایندگی سمعک زیمنس را تجربه کنید و از خدمات پس از فروش آن لذت ببرید. دو سال گارانتی همراه با جلسات تنظیم رایگان و همچنین آموزش رایگان نحوه ی استفاده از سمعک را با ما تجربه کنید.

سمعک Pure 312 nx