همراه : ۵۳۸۹۴۶۵ ۰۹۱۲

شعبه آریاشهر: ۴۴۹۶۵۲۸۱ (۰۲۱)

درباره ما

تیم تخصصی جهان سمعک، متشکل از متخصصین شنوایی ماهر و با تجربه و زیر نظر دکتر سرور فتحی بیرانوند، در بخش های مختلف درمانی و توانبخشی شنوایی، با بیش از 25 سال سابقه در خدمت هموطنان گرامی است.

سنجش شنوایی کودکان و بزرگسالان در تمامی سنین و بررسی سیستم شنوایی، ارائه انواع سمعک ها، تنظیم سمعک، باتری، تعمیر سمعک و دیگر خدمات مربوط به سمعک و شنوایی با بالاترین سطح تجهیزات از خدمات مجموعه جهان سمعک است.
خدمات و گارانتی سمعك در مجموعه هاي جهان سمعک بی نظير است. تنظيمات دوره ای، ارائه پكيج باتری به همراه سمعک، تجويز سمعک در منزل و قبول تمامی بيمه های دارای تعرفه كمك هزينه سمعك از جمله خدمات مرتبط با توانبخشی در مراكز تخصصی جهان سمعک است.
آزمايش هاي تشخيصي بيماري هاي گوش و سرگیجه با استفاده از پيشرفته ترين دستگاه هاي سنجش شنوايی و الكتروفيزيولوژی (ABR ، الكتروكوكلئوگرافی، VNG ،VEMP) توسط اديولوژيست های مجرب تيم جهان سمعك به مراجعين ارائه می گردد.
تشخیص و توانبخشی سرگیجه با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا و با استفاده از آزمايش هاي VNG ، كالريك ، VHIT و پوسچروگرافي در مجموعه جهان سمعک انجام می شود. همچنین تیم تخصصی وزوز گوش در زمینه ارزیابی، توانبخشی و درمان وزوز گوش از جدیدترین متدهای روز دنیا بهره می گیرد.