درباره ما

تیم تخصصی جهان سمعک، متشکل از متخصصین شنوایی ماهر و با تجربه، در بخش های مختلف درمانی و توانبخشی شنوایی، با بیش از 25 سال سابقه در خدمت هموطنان گرامی است.

سنجش شنوایی کودکان و بزرگسالان در تمامی سنین و بررسی دستگاه شنوایی، ارائه انواع سمعک ها، تنظیم سمعک، باتری، تعمیر سمعک و دیگر خدمات مربوط به سمعک و شنوایی با بالاترین سطح تجهیزات از خدمات مجموعه جهان سمعک است.
خدمات و گارانتي سمعك در مجموعه هاي جهان سمعك بي نظير است. تنظيمات دوره اي، ارائه پكيج باتري به همراه سمعك، تجويز سمعك در منزل و قبول تمامي بيمه هاي داراي تعرفه كمك هزينه سمعك از جمله خدمات مرتبط با توانبخشي در مراكز تخصصي جهان سمعك است.
آزمايش هاي تشخيصي بيماري هاي گوش با استفاده از پيشرفته ترين دستگاه هاي سنجش شنوايي و الكتروفيزيولوژي (ABR ، الكتروكوكلئوگرافي، VNG ،VEMP) توسط اديولوژيست هاي مجرب تيم جهان سمعك به مراجعين ارائه مي گردد.
تشخیص و توانبخشی سرگیجه با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا و با استفاده از آزمايش هاي VNG ، كالريك ، VHIT و پوسچروگرافي در مجموعه جهان سمعک انجام می شود. همچنین تیم تخصصی وزوز گوش در زمینه ارزیابی، توانبخشی و درمان وزوز گوش از جدیدترین متدهای روز دنیا بهره می گیرد.

تماس