سمعک داخل گوشی insio زیمنس

سمعک داخل گوشی insio زیمنس، کوچکترین سمعک با کیفیت صدایی بی نظیر است که در سال ۲۰۱۸ تولید شدند. برخی از ویژگی های سمعک insio زیمنس در زیر آورده شده است:

  • صدای واضح و شفاف.
  • طبیعی ترین صدا با ویژگی Sound Clarity درمحیط های مختلف.
  • به صورت سفارشی مطابق با آناتومی گوش شما ساخته می شود.
  • به منظور دستیابی به سطح بالای نامرئی و راحتی، این سمعک به راحتی و نرمی داخل گوش شما قرار می گیرد.
  • درک گفتار در محیط های پر سر و صدا و کیفیت گفتار بهتر.
  • سرکوب نویز : به شما کمک می کند تا در تمام موقعیت ها، گفتار را به صورت واضح بشنوید. این ویژگی درک گفتار طرف مقابل را در محیط های پر سر و صدا مانند رستوران یا سالن کنفرانس راحت تر می کند.
  • پیچیده اما کوچک: سمعکی بسیار کوچک, مجهز به فناوری پیشرفته برای بالاترین حد از تجربه شنوایی طبیعی است و به صورت بی سیم قابل کنترل است.
  • قابلیت برقراری تماس های تلفنی با کمک touchControl که باعث درک بهتر مکالمه می شود.
  • مناسب برای انواع افت شنوایی ملایم, متوسط, شدید و عمیق.

سمعک جدید insio زیمنس:

زندگی در کنار یکدیگر زیباتر است. جدیدترین سمعک Insio از مجموعه سمعک های Signia به صورت سفارشی متناسب با آناتومی گوش و میزان افت شنوایی ساخته می شود. بنابراین شما می توانید بدون نگرانی از ظاهر سمعک خود, از هم نشینی با افرادی که دوستشان دارید لذت ببرید.

علاوه بر طراحی پنهان و کیفیت صدای بی همتا، سمعک جدید Insio اعتماد به نفس کافی برای لذت بردن از لحظات مهم زندگی را برای شما به ارمغان می آورد.

دیگر ویژگی سمعک insio:

مکالمه ی رو در رو یا با تلفن، به تمرکز و تلاش نیاز دارد. در هر کجا که صدای محیط، توجه شما را از شنیدن آنچه که برای اهمیت دارد منحرف می کند، سمعک Insio این چالش را برای شما حل می کند.

این سمعک صدای جهتی را تقویت می کند به طوری که وقتی به گفتگوی فرد مقابل خود گوش می کنید، صدای ناخواسته ی پس زمینه را حذف می کند. بنابراین شما می توانید آنچه که مایل به شنیدن آن هستید را در طول روز و در هر موقعیتی بشنوید.
لطفا توجه کنید:
امکانات بر اساس نوع سمعک متفاوت است. متخصص شنوایی شما در این راستا به شما کمک خواهد کرد.

برخلاف سمعک هایی که در پشت گوش قرار می گیرند, میکروفن سمعک Insio صدا را در داخل کانال گوش دریافت می کند. این ویژگی این امکان را برای شما فراهم می سازد تا تماس های تلفنی و صدای موزیک را به صورت طبیعی بشنوید.

همچنین می توانید از هدفون های روگوشی استفاده کنید. هنگام استفاده از سمعک Insio شنوایی شما آنقدر طبیعی به نظر می آید که شما وجود سمعک در داخل گوش های خود را فراموش خواهید کرد.

کلینیک جهان سمعک با ۲۳ سال سابقه، به عنوان نمایندگی سمعک زیمنس آماده پاسخگویی و مشاوره تلفنی رایگان به هموطنان عزیز می باشد.

نمای کلی از سمعک داخل گوشی