نسل جدید سمعک های زیمنس

نسل جدید سمعک های زیمنس در سال ۲۰۲۰ با شعار” آنچه برای شما اهمیت دارد را بشنوید” وارد ایران شد. تقریبا تمام سمعک های متعارف، بین صدایی که از روبرو می آید یا صدای محیط اطراف، یکی را انتخاب می کنند و به گوش کاربر می رسانند. سمعک های نسل جدید زیمنس که به Signia Xperience معروف هستند، اولین سری سمعک هایی هستند که می توانند هر دو موقعیت را همزمان درک کنند. این به کاربران این امکان را می دهد تا گفتار را از تمام جهات و در هر موقعیتی حتی هنگامی که در حرکت هستند، درک کنند.

صدا را آنطور که دوست دارید بشنوید

نسل جدید سمعک های زیمنس با نام Signia Xperience و با استفاده از پیشرفته ترین فناوری ها و اطلاعات، موقعیت مکانی، موقعیت شنیداری و اولویت های شنوایی کاربران را تجزیه و تحلیل می کند. این امر به این سمعک های هوشمند که اسکن و پردازش انجام می دهند، این امکان را می دهد که با دقت کامل حتی در شلوغ ترین محیط ها، صدایی واضح و شفاف، با جزییات ارایه دهند.

امکانات نسل جدید سمعک Xperience:

  • دارای سنسور آکوستیکی- حرکتی:

سنسورهای پرقدرت آکوستیکی همراه با سنسورهای حرکتی برای پردازش صدا در هم آمیخته اند.
فناوری YourSound ابعاد بیشتری از صدا را در مقایسه با قبل مورد ارزیابی قرار می هد.

از جمله اینکه چگونه حرکت کاربر بر شنوایی تاثیر می گذارد. در درجه ی اول سنسور حرکتی برای سمعک ها در نظر گرفته شده تا اطلاعات اساسی درباره ی حرکت کاربران در محیط های آکوستیکی را جمع آوری کند. بر اساس این داده ها، چه در حال دویدن در پارک، یا نشستن در یک جلسه، پردازش صدا می تواند به صورت صدای طبیعی بهینه سازی شود. سنسور آکوستیکی با مکان یابی صدا، شناسایی صدای خود کاربر، افزایش نسبت سیگنال به نویز و بیش از همه ی اینها: جمع آوری اطلاعات بیشتر درباره ی محیط های صوتی که کاربران در آن حضور دارند، نسبت به قبل ویژگی soundscape جزییات بیش تر و با ارزش تری را در اختیار شما قرار خواهد داد.

  • تسلط یافتن بر کامل ترین و منحصربه فردترین صدا:

با ارزیابی داده های منحصر به فرد سنسورهای آکوستیکی – حرکتی، ویژگی YourSound صدای
سمعک را با نیازهای فردی کاربران که در حال تغییر است، سازگار می سازد. اطلاعات اینکه کجا
هستید و مشغول چه کاری هستید همیشه دریافت می شود.

پردازشگر Dynamic Soundscape
صدا و گفتار را به طور طبیعی در هر موقعیتی حتی در حال حرکت دریافت می کند.
پردازشگر صدای کاربر
صدای طبیعی کاربر را پردازش می کند.
در نتیجه فناوری Yoursound آنچه که به واقع برای کاربران سمعک های Signia Xperience در هر
موقعیتی اهمیت دارد، را پیش بینی و فراهم می کند.

نسل جدید سمعک های زیمنس