نمایندگی سمعک زیمنس و اتیکن

مجموعه کلینیک جهان سمعک افتخار این را دارد که نمایندگی سمعک های زیمنس و اتیکن و تعمیرات سمعک، همچنین خدمات دو برند برتر جهان را داشته باشد. در مجموعه کلینیک های جهان سمعک کلیه خدمات مطابق با  استاندادهای بین المللی این دو کمپانی عمل میشود.

مزیت های خرید از نمایندگی:

گارانتی ارائه شده در نمایندگی سمعک، بین المللی هستند. هر کجای جهان ،چنانچه به نمایندگی رسمی سمعک های زیمنس و اتیکن مراجعه فرمایید ،قابل استفاده است. گارانتی ها دو ساله با ده سال خدمات پس از فروش می باشد. به شرحی که کلیه خدمات اعم از قالب گیری ،تنظیم سمعک ،تعمیرات سمعک و سرویس های دوره ای رایگان هستند.

باتری و وسایل جانبی سمعک بصورت اورجینال کمپانی ارائه و در خدمت مصرف کننده گرامی قرار میگیرد. قیمت سمعک بر اساس تعرفه و به قیمت نمایندگی می باشد. مجموعه کلینیک های جهان سمعک از معدود کلینیک سمعک در تهران است که طرف قرارداد کلیه بیمه ها می باشد. با توجه به نمایندگی بودن این مجموعه، جدیدترین و بهترین متدهای روز دنیا برای بیماران استفاده می شود.

تجویز سمعک در منزل:

کلینیک جهان سمعک با کادری مجرب از کارشناسان حوزه سمعک آماده ارائه خدمات سمعک در منزل می باشد. این خدمات شامل قالب گیری، تجویز سمعک و تست های شنوایی سنجی می باشد.

غربالگری شنوایی نوزادان در منزل:

کلینیک شنوایی ما جهت رفاه حال هموطنان عزیز کلیه خدمات شنوایی از قبیل کلیه تست های غربالگری شنوایی نوزادان (تست OAE و تست ABR) را با اعزام نیروی متخصص در منزل شما انجام داده و نتایج آن را بلافاصله در اختیار خانواده قرار می دهد.