سمعک های پرایمکس زیمنس

سمعک های پرایمکس زیمنس.1 گوش

نکات پیرامون سمعک های پرایمکس زیمنس

پلت فرم جدید و نسل نوین سمعک های پرایمکس زیمنس به نام Primax تولید و به زودی در کشور ما عرضه می شود.

سمعک های پرایکمس زیمنس با امکانات وایرلس پیشرفته تر ، وضوح گفتار فوق العاده ، سیستم حذف نویز زمینه  پیشرفته ، بالاترین درک گفتار را برای کاربران به ارمغان می آورد.

سمعک پرایکمس با تکنولوژی روز و بهترین امکانات روز

با جهان سمعک با آخرین تکنولوژِی های روز دنیا همراه باشید.

سمعک های پرایمکس زیمنس.2 گوش

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سمعک های پرایمکس زیمنس.3 گوش

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سمعک های پرایمکس زیمنس.4 گوش

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سمعک های پرایمکس زیمنس.6 گوش

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خرید سمعک زیمنس:

سمعک های زیمنس یکی از برندهای معتبر سمعک در دنیا است. این برند بیشترین مقدار رضایت کاربران سمعک را در رزومه ی خود دارد. سمعک های زیمنس معمولا گارانتی ۲ ساله سخت افزاری و همراه با سرویس های دوره ای رایگان می باشد.

همچنین کلینیک سمعک آریاشهر یه عنواتن نمایندگی سمعک زیمنس در ایران، تا ۱۰ سال خدمات پس از فروش سمعک را انجام می دهد. این مجموعه تا پنج سال کلیه ی تظیمات دوره ای سمعک و همچنین معاینات گوش را به صورت رایگان انجام می دهد.

سمعک پرایمکس زیمنس:

این نوع کلاس که به تازگی عرضه شده است دارای ۴ کلاس مختلف است. سمعک کلاس ۷ پرایمکس پیشرفته ترین نوع بوده و دارای بالاترین تکنولوژی است. این کلاس به صورت داخل گوشی و پشت گوشی تجویز می شود.

نسل جدید سمعک های زیمنس با نام nx:

بعد از سمعک های کلاس پرایمکس، نوع nx عرضه شد. این نوع سمعک ها تفاوت فاحش و قابل توجهی با پرایمکس نداشته و تفاوت قیمت ناچیزی دارند.

سمعک زیمنس سری x:

آخرین تکنولوژی سمعک زیمنس است. این سمعک دارای تنکولوژی های جدید و قابل توجهی است. برای کسی اطلاعات بیشتر لطفا با کلینیک تمای بگیرید.