همراه : ۵۳۸۹۴۶۵ ۰۹۱۲

شعبه آریاشهر: ۴۴۹۶۵۲۸۱ (۰۲۱)

قیمت و خرید انواع سمعک اتیکن(oticon) دانمارک از نمایندگی

سمعک اتیکن

راهنمای مقاله

سمعک اتیکن ساخت شرکت اتیکن است. شرکت اتیکن، یک تولید کننده سمعک مستقر در شهر کپنهاگ دانمارک است. این شرکت در سال 1904 توسط هانس دمانت، که همسرش دچار اختلال شنوایی بود، تاسیس شد.

این شرکت ادعا می کند که دومین تولید کننده بزرگ سمعک در جهان است و از سبک مدیریتی به نام “سازمان اسپاگتی” استفاده می کند که توسط لارس کولیند تحت رهبری او بین سال های 1988 و 1998 معرفی شد. شرکت اتیکن یک کارخانه تولیدی در لهستان، با بیش از 3000 کارمند دارد. در سال 2016، شرکت اتیکن اولین سمعک متصل به اینترنت در جهان را با نام Opn عرضه کرد. این شرکت از رویکرد «صدای باز» استفاده می‌کند که برای مدیریت چندین منبع گفتار و نویز حتی در موقعیت‌های شنیداری پیچیده طراحی شده است.

شرکت اتیکن می گوید که تکنولوژی جدید به کار برده شده در سمعک، 100 بار در ثانیه محیط را اسکن می کند تا هر صدا را جداگانه تجزیه و تحلیل و متعادل کند. تجزیه و تحلیل صدای محیط باعث نرمی و صدا شده و آزاردهنده نیستند. Oticon Medical یک شرکت خواهر خوانده Oticon است که هر دو زیرمجموعه Demant Group هستند. در حالی که Oticon در سمعک تخصص دارد، Oticon Medical در ایمپلنت های شنوایی تخصص دارد و اولین محصولات خود را در سال 2009 عرضه کرد.

ایمپلنت هدایت صوت از طریق استخوان (Ponto) این شرکت اکنون در نسل پنجم خود قرار دارد. در سال 2013، Oticon Medical شرکت نورولک تولید کننده فرانسوی کاشت حلزون را خریداری کرد. این شرکت با استفاده از فناوری به دست آمده، سیستم کاشت حلزون عصبی خود را توسعه داد که تاییدیه FDA را در سال 2021 دریافت کرد. در آوریل 2022، گروه دمانت اعلام کردند که با فروش Oticon Medical به شرکت استرالیایی Cochlear Limited به مبلغ 850 میلیون کرون موافقت کرده است و از تجارت کاشت شنوایی خارج خواهد شد. و صرفا به تولید سمعک های روز خواهد پرداخت. کمپانی سمعک اتیکن تقریبا هر ۶ ماه سمعک های جدید با قابلیت های جدید معرفی می کند. به همین دلیل طیف وسیعی از سمعک های پرقدرت دارد.

 

6 نسل مختلف سمعک اتیکن

نسل ۱ سمعک اتیکن

شامل سمعک های ارگو، اپوک، سومو، سویفت، ویگو هستند که آنالوگ بوده و کارایی لازم را ندارند و جزو اولین نسل سمعک های اتیکن هستند.

نسل ۲ سمعک اتیکن

سمعک های گت، دوال، هیت، هیت پرو هستند که امکانات محدود مانند کاهش نویز و تقویت گفتار دارند.

نسل ۳ سمعک اتیکن

سمعک های اینتیگا، اینوپرو، چیلی هستند که برنامه هایی مانند درک گفتار، کاهش نویز، و ارتباط دو سمعک به سطح قابل قبولی می رسد.

نسل ۴ سمعک اتیکن

سمعک های ریا ۲، ریا ۲ پرو، داینامو، آلتا، آلتاپرو، نرا، نرا پرو، جنو هستند و برنامه های هوش مصنوعی همچون یادگیری و هوشمندسازی و اداپتیو شدن برنامه ها اضافه شد.

نسل ۵ سمعک اتیکن

سمعک های سیا، روبی، opn و اکسید هستند و جزو پیشرفته ترین سمعک های اتیکن با کیفیت و وضوح گفتار بسیار عالی بوده و رضایت کاربران تا 98 درصد گزارش داده است.

نسل 6 سمعک اتیکن

سمعک  More اتیکن یکی آخرین نسل سمعک های برند اتیکن است که محصول سال 2021 بوده و از تکنولوژی شبیه مغز انسان در این سمعک جدید استفاده شده است. سمعک More در برخورد با صدا و گفتار همانند مغز انسان عمل می کند. تکنولوژی جدید سمعک مور سبب افزایش 15درصدی در درک گفتار و راحتی شنیدن توسط بیمار شده است. همچنین این سمعک با توانایی یادگیری خود شبیه مغز انسان بالاترین درک گفتار را با طبیعی ترین کیفیت صدا و راحتی شنیدن در محیط های شلوغ فراهم می کند. این سمعک ها شارژی بوده و با نیم ساعت شارژ تا شش ساعت می توان از آن استفاده کرد. سمعک real یکی دیگر از سمعک های نسل آخر اتیکن است که در سال 2022 عرضه شد.

سمعک اتیکن
6 نسل از سمعک اتیکن

قیمت سمعک اتیکن

مجموعه ی جهان سمعک به عنوان یکی از نمایندگی های سمعک اتیکن ( oticen) در تهران و  ایران کلیه ی برند های سمعک اتیکن را برای بیماران خود تجویز می کند. مراحل خرید سمعک اتیکن در مجموعه ی جهان سمعک شامل ارزیابی اولیه، میزان افت شنوایی و تجویز نهایی نوع سمعک است. قیمت سمعک های اتیکن متفاوت است و بستگی به افت شنوایی افراد، انتظارات آنها از سمعک و شرایط اجتماعی وی دارد. قیمت سمعک اتیکن 6/500/000 میلیون تومان شروع می شود و در رده های بالا تا 30 میلیون هم موجود است، که بیمه های دارای تعرفه سمعک بخشی از این هزینه ها را پوشش می دهند.

انواع سمعک اتیکن

همانطور که در بالا اشاره شد سمعک oticon دارای انواع مختلفی است. معروفترین نوع سمعک های اتیکن شامل موارد زیر است.

هیت (Hit)

آلتا (Alta2)

سومو (sumo)

گت (Get)

سویفت (swift)

نرا (Nera 2)

اینتیگا (Intiga)

اینتیگا آی (Intiga i)

داینامو (Dynamo)

ارگو (Ergo)

چیلی (Chili)

ریا (Ria)

سیا (Siya)

روبی (Ruby)

او پی ان ( Opn)

اکسید (Xceed)

زیرکن (Zircon)

مور (More)

اون (Own)

رئال (Real)

سمعک اتیکن مدل opn s

جدیدترین سمعک اتیکن دانمارک رونمایی شد. بزرگترین چالش برای افراد مبتلا به کم شنوایی، درک گفتار است. این مشکل در محیط های پر سر و صدا هنگام صحبت چند نفر بیشتر است. سمعک اتیکن  مدل OPN s به عنوان جدیدترین سمعک اتیکن شناخته شده است. بالاترین درک گفتار را در محیط های شلوغ نسبت به نسل قبلی سمعک ها فراهم می کند. سمعک OPN به شما امکان می دهد تا در شرایط محیط پر سروصدا و دشوار، دقیقاً مانند افرادی که دارای شنوایی معمولی دارند، بشنوید و نقش فعالی داشته باشید. این مدل از سمعک اتیکن برای افرادی که افت شنوایی خفیف تا عمیق دارند، مناسب است.

نکته ی دیگر در مورد سمعک OPN، پشت گوشی بودن آن است. البته مدل RIC نیز در این سمعک ها وجود دارد. سمعک OPN s جدیدترین سمعک اتیکن و تنها سمعکی است که حتی زمانی که با موبایل حرف می زنید فاقد هرگونه سوت یا فیدبک است. این مدل از سمعک دارای تکنولوژی دایرکشنال است. به این منظور که دارای میکروفون های جهت دار بوده که صدای محیط را در جهت گفتار مفید به گوش شما می رساند. ویژگی های بعدی سمعک OPN قابلیت صدای انتخابی یا spatial configuration است.

 

قابلیت اتصال سمعک opn اتیکن به اینترنت

اغلب مدل های سمعک های اتیکن یک سری کارکردهایی دارند که این کارکردها براساس اتصال وایرلسی یا بلوتوثی بوده و با اینترنت نیست. یکی از امکانات سمعک اتیکن مدل opn این است که هنگام تنظیم سمعک می توان نمودار کارکرد سمعک را به صورت زنده مشاهده کرد. سمعک اتیکن دارای یک اپلیکیشن تنظیمی بوده و برای کاربران سمعک نصب می شود. اما سمعک های جدید opn قابلیت اتصال به اینترنت را دارند. اتصال به اینترنت به کاربر این امکان را می دهد که از راه حل های آنلاین و جایگزین هایی که قبلاً در دسترس نبودند بهره مند شود. با کمک این اتصال فرصت ها و راه حل های گسترده ای در اختیار کاربران سمعک است که قبلاً امکانپذیر نبود. یکی دیگر از کاربرد اتصال به اینترنت در سمعک های نسل Opn کنترل محیط های هوشمند است. تولید سمعک opn در سال 2018 بوده است.

 

دیگر ویژگی های سمعک اتیکن مدل OPN

 • قابلیت تبدیل شدن به هندزفری هنگام تماس با موبایل
 • قابلیت پخش موسیقی
 • ریموت کنترل
 • دارای جی پی اس
 • دارای چهار رنگ متفاوت بوده که همگی مجهز به تکنولوژی وایرلس هستند.
 • قابلیت شارژ شدن

جدیدترین سمعک اتیکن محدودیت هایی را که قبلاً با فناوری سمعک تصور می شد، از بین برد. با این مدل سمعک نیاز ندارید که در محیط های شلوغ برای شنیدن زیاد از حد به خود فشار بیاورید و تقلا کنید.

سمعک اتیکن
سمعک اتیکن مدل OPN s

 

سمعک Xceed اتیکن

سمعک Xceed اتیکن (اکسید) یکی از جدیدترین سمعک های دنیا است که در سال 2019 در کشور دانمارک عرضه شد. کمپانی Oticon فعالیت خود را با راه اندازی سمعک های قدرتمند Oticon Xceed و Oticon Xceed Play برای کاهش شنوایی  عمیق در سال 2019 ادامه داد. متخصصین شنوایی و تجویز سمعک اکنون با طیف کاملی از سمعک ها، که دارای پلتفرم Velox S هستند، به جدیدترین نمونه کارها سمعک موجود در بازار دسترسی دارند. کمپانی Oticon خوشحال است که از دو سمعک جدید برای کم شنوایی شدید تا عمیق رونمایی می کند که برای اولین بار  تجربه صدای باز را در اختیار کاربران سمعک قرار می دهد.

معرفی سمعک شارژی جدید Oticon Xceed برای بزرگسالان و سمعک اطفال جدید Oticon Xceed Play. با این پلتفرم های جدید Oticon، مجموعه کاملی از سمعک ها را ارائه می دهد، که همه آنها از طریق پلتفرم Velox S –  پشتیبانی می شوند. در واقع این پلتفرم سریعترین و پیشرفته ترین پلت فرم Oticon تا کنون به حساب می آید.
 
 
سمعک اتیکن Xceed
سمعک Xceed اتیکن


سمعک شارژی جدید Xceed (اکسید) اتیکن

سمعک اکسید (Xceed) قدرتمندترین سمعک جهان است که بالاترین سود و بازده را نسبت به سمعک های موجود به ارمغان می آورد. وضوح گفتار در این سمعک ها نسبت به سمعک های مشابه ده درصد بهبود یافته است. ارائه برنامه های متفاوت شنیدن در محیط های متفاوت از دیگر امکانات این سمعک قدرتمند است. افرادی که افت شنوایی عمیق دارند، می توانند از سمعک اکسید (Xceed) استفاده کنند و از امکانات آن بهره ببرند.
 

معرفی سمعک Xceed (اکسید) اتیکن در ویدئوی زیر

 
 
منبع : یوتیوب

ویژگی های سمعک Xceed اتیکن

 • دسترسی 360 درجه ای به گفتار و صداهای محیط بدون محدودیت در جهت دهی
 • نسبت به سمعک های قبل قشر مغز را بیشتر درگیر می کند و باعث افزایش شناخت افراد به ویژه سالمندان می شود.
 • حذف صداهای مزاحم محیط و دریافت صدای خالص محیط و طبیعت
 • نداشتن نویز و فیدبک
 • امکان اتصال به تلویزیون و گوشی های هوشمند با کمک بلوتوث

 

سمعک اتیکن
سمعک Xceed اتیکن

سمعک Xceed Play اتیکن برای کودکان

در واقع استانداردترین سمعک برای کودکان دارای افت شنوایی شدید سمعک اکسید (Xceed) است. برای کودکان دارای افت شنوایی عمیق این سمعک قادر است صدای شفاف و واضحی را به گوش او برساند. چیزی که در نوزادان اهمیت دارد، دریافت صدای شفاف است که با کمک این سمعک مهیا می شود. از دیگر ویژگی سمعک اکسید (Xceed) می توان به قابلیت جمع اوری صداهای محیط اشاره کرد. جمع آوری صدا باعث می شود کودکان بیشتر و بهتر بشنوند. این سمعک ها در مقابل آب مقاوم بوده و خاصیت ضد ضربه نیز دارند.

 
 
سمعک اتیکن
سمعک Xceed Play اتیکن
 
لازم به ذکر است این سمعک ها برای افرادی که افت شنوایی شدید تا عمیق دارند مناسب است. سایز سمعک اکسید (Xceed) با توجه به کارکردی که دارد نسبت به سایر برندها بسیار کوچکتر است.

انواع مدل های سمعک Xceed اتیکن

Oticon Xceed 1

Oticon Xceed 2

3 Oticon Xcee

سمعک زیرکن (Zircon) اتیکن

سمعک های زیرکن یکی از سمعک های جدید اتیکن است که در سال 2022 عرضه شد. این سمعک ها در دو رده زیرکن یک(zircon 1) و زیرکن دو(zircon 2) تولید شد. مدل زیرکن یک پیشرفته تر از زیرکن دو است. فناوری پردازش قدرتمند باعث دریافت گفتار واضح در این سمعک ها شده است. همچنین این فناوری صدای های اضافی محیط را حذف کرده و صدای محیط را برای کاربر متعادل می کند. سمعک zircon در استایل ریک موجود است.

سمعک اتیکن مدل زیرکن

دیگر امکانات سمعک زیرکن (zircon) اتیکن

 • 48 کاناله 
 • دارای باند 8 کیلوهرتز
 • 12 باند مناسب برای تقویت سطح شنوایی شما در محدوده فرکانس.
 • پخش مستقیم صدا از طریق گوشی های آیفون و اندرویدی
 • باتری های یکبار مصرف 312 زینک-هوا
 • در دو استایل RIC و RITE موجود است
 • دارای خاصیت ضد آب IP68

سمعک اتیکن مدل Hit دارای ویژگی های زیر  می باشد 

سمعک اتیکن مدل Hit مناسب‌ترین انتخاب برای مدد جویانی است که به دنبال بهترین گزینه با صرف کمترین هزینه هستند. سمعک اتیکن مدل Hitدر مقایسه با سمعک‌های هم سطح خود بهترین کیفیت صوت را پهنای باند 8 kHz، ویژگی‌های اتوماتیک پیشرفته و پوسته‌ای زیبا و ظریف ارائه می‌کند. با عرضه دو خط تولید کامل سمعک Hit و Hitpro و طیف وسیعی از مدل‌ها، انعطاف‌پذیری لازم به منظور تجویز برای تقریباً تمام اشکال کاهش شنوایی فراهم می‌گردد. سمعک Hit با 10 مدل متنوع، 10 رنگ جذاب، دو سطح قیمتی متفاوت و مدل فوق العاده باریک پاور با محدوده پوشش 110dB HL است. این مدل خط تولید سمعک‌هایی که برمبنای جدیدترین تکنولوژی روز، پلات فرم RISE، هستند را تکمیل می‌کند.

سمعک Hit موارد زیر را ارائه می‌دهد

 • بهترین کیفیت صوت درمقایسه با سمعک‌های هم رده با پهنای باند وسیع؛
 • پلات فرم RISE و مدل RITE
 • ویژگی‌های اتوماتیک پیشرفته در پرسرعت‌ترین پلات فرم و خانوادة کامل شامل RITE و BTE
 • سمعک‌های سفارشی و مدل جدید پاور در دو سطح قیمتی متفاوت
 • فیتینگ آسان
 • فیتینگ بدون سیم و نرم افزار جدید فیتینگ منجر به ساده و کوتاه شدن جلسات فیتینگ و ایجاد زمان بیشتر برای مشاوره و توجه به نیازهای مدد جو شده است.

در مجموع سمعک Hit با ویژگی‌های شناخته شده راه حلی ساده و مطمئن است که کاربر می‌تواند به سادگی به آن عادت کرده و با آن زندگی کند. کلینیک تخصصی سمعک آریاشهر به عنوان یکی از نمایندگی های سمعک اتیکن در ایران، آماده ارائه مشاوره در زمینه انتخاب سمعک به شما می باشد.

 

سمعک Alta2

سمعک Alta2  زمانی یکی از بهترین محصولات اتیکن بود. سمعک آلتا2 بر اساس پیشرفته ترین فناوری برند اتیکن ساخته شده است و بهترین شرایط شنیداری را مهیا می کند. طیف وسیعی از ویژگی در کنار هم قرار گرفته اند تا کیفیت صوت را افزایش داده و خستگی شنیداری را کاهش دهند. به طور خلاصه، آلتا2 بهترین سمعک کمپانی اتیکن در دهه گذشته بود.

 

 

سمعک اتیکن
سمعک Alta2

 

منحصرا برای شما طراحی شده است. در صورتی که مشخصات واضحی از خودتان بدهید و معین کنید که شنیدن چه صداهای برای شما در اولویت است. متخصص شنوایی می تواند به شما این اطمینان را بدهد که از تکنولوژی های پیشرفته ی آلتا نهایت استفاده را خواهید برد. با استفاده از سمعک آلتا2 که ویژه شما طراحی شده است، شما از کیفیت صوتی بالاتر و حتی تجارب شنیداری بهتری برخوردار خواهید شد. این طراحی باعث شده است که نقش موثرتری را در زندگیتان ایفا خواهید کرد. خانواده سمعک های Alta2، شامل مدل ها از داخل گوشی (CIC) تا انواع مختلفی از سمعک های پشت گوشی است. یکی از سمعک های جدید ارائه شده در این گروه، BTE13 105 Plus Power است که در عین ظاهر کوچک از قدرت بالایی برخوردار است و گزینه مناسبی برای افراد مبتلا به کم شنوایی شدید تا عمیق است. اگر شما تصمیم گرفته اید که نقش فعالی در زندگیتان ایفا کنید از سمعک آلتا2 مناسب با وضعیت شنوایی تان استفاده کنید.

با سمعک Alta2 به راحتی ارتباط برقرار کنید.

سمعک آلتا2 به شما کمک می کند تا با خستگی کمتری، از توانایی شنیدن بیشتری برخوردار شوید و از زندگی خود بیشتر لذت ببرید. علاوه بر این شنوایی شناس می تواند سمعک آلتا را مطابق نیازهای شما تنظیم کند تا بتوانید اصوات را به بهترین نحو ممکن بشنوید.

 

 سمعک سومو(sumo)از گروه اتیکن

سمعک SUMO مخفف کلمه های Super Power Maximum Output میباشد. این  سمعک SUMO جدید اتیکن برای کمک به افراد مبتلا به افت شنوایی شدید تا عمیق طراحی شده است و خروجی های با مقادیر بسیار بالا ارائه می کند. تکنولوژی جدید سمعک مدل سومو، افراد مبتلا به چنین افتهایی را قادر می سازد تا از مقادیر بسیار بالاتر بهره در یک سمعک با ابعاد کوچک و زیبا با باتری 675 استفاده کنند.

تحولی نوین در سمعک های سوپر پاور دیجیتال پیشرفته SUMO

 • True Dynamic Feed Back Cancellation سیستم کنترل پویای فیدبک واقعی
 • Controlled noise Speech Management یا سیستم کاهش نویز بر اساس رد یابی گفتار
 • انعطاف پذیری فوق العاده پاسخ فرکانسی در مقایسه با سایر محصولات
 • و همچنین فیتینگ بسیار پیشرفته فیتینگ کارآمد با Identity های مختلف (روش های تنظیمی سمعک)
 • طراحی بسیار کوچک

دیگر ویژگی های سمعک SUMO

 • این سمعک قویترین سمعک پشت گوشی دنیا است.
 • پر قدرت ترین سمعک سوپر پاور دنیا.
 • بیشترین بهره سمعک بدون فیدبک.
 • انعطاف پذیری زیاد با شکل دهی کامل پاسخ فرکانسی.

خرید سمعک اتیکن SUMO

مجموعه ی جهان سمعک به عنوان یکی از نمایندگی های سمعک اتیکن در تهران اماده مشاوره رایگان در زمینه انتخاب و خرید سمعک به شما است.

سمعک اتیکن مدل Get

سمعک اتیکن مدل Get و ویژگی های آن چیست؟ در ادامه به این موضوع می پردازیم. آیا شما به افزایش قدرت شنوایی تان در بیشتر موقعیت های روز با استفاده از یک رویکرد یا شاید هم  سمعک اتیکن مدل Get با کیفیت و جدید تمایل دارید؟ برخورداری از حس شنوایی برای برقراری ارتباط و تعامل و مشارکت با دیگران در خانه و حتی در محیط های پر سروصدا ضروری است. در شرایطی که شدت صدا کم است و یا شما به صدای مطلوب تری نیاز دارید تا بتوانید در گفتگویی شرکت کنید، شرایط شنیداری برایتان دشوار می شود.

سمعک اتیکن مدل Get
سمعک اتیکن مدل Get

سمعک اتیکن مدل Get (گت)

سمعک اتیکن مدل Get ترکیبی از اخرین فناوری های کمپانی اتیکن است. استفاده از تکنولوژی RISE، برخورداری از صدایی صاف و راحت را تضمین می کند و به شما اجازه می دهد تا بر اصوات مورد نظرتان تمرکز کنید.

سمعک Get راهکار مناسب شنوایی به شما می دهد

بسته به نیازهای شما، شنوایی شناس به شما کمک می کند تا ظریف ترین و راحت ترین سمعک را انتخاب کنید. این سمعک شامل طیف وسعی از انواع مدل ها و رنگ ها است که مطابق با رنگ پوست و موی شما قابل سفارش است. جهت خرید سمعک و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

سمعک اتیکن مدل Swift

جهت خرید سمعک اتیکن، خانواده سمعک Swift  گزینه مناسب هستند. این سمعک ها نیمه دیجیتال و یا قابل برنامه ریزی هستند. علاوه بر داشتن ظاهری زیبا و وزنی سبک و کیفیت صوتی بسیار بالا، دارای قیمت بسیار مناسبی نیز می باشند. خرید سمعک اتیکن swift را با ما تجربه کنید.

سمعک اتیکن
سمعک اتیکن مدل Swift

خانواده سمعک Swift انواع کاهش شنوایی ها را شامل می شود

این سمعک افت ملایم- متوسط- شدید و عمیق را پوشش می دهد. تنظیم این سمعک ها بسیار راحت و ساده می باشد و برای افت های حسی عصبی- انتقالی و آمیخته مناسب هستند. سمعک +Swift 120 این سمعک با بهره 84 dB SPL و حداکثر خروجی 144 dB SPL، افت های شنوایی تا 120 dB SPL را پوشش می دهد.

آخرین مدل خانواده سوئیفت، که Swift 120 نام دارد، برای بیمارانی که به سمعکی با تقویت بالا نیاز دارند، مناسب است و کاهش شنوایی های شدید و عمیق را بخوبی پوشش می دهد. Swift 120 علاوه بر داشتن کیفیت صدای خوب، دارای قیمت مناسبی نیز می باشد. آمپلی فایر Swift 120 طوری طراحی شده که مصرف باتری را کاهش می دهد بنابراین عمر باتری، افزایش می یابد. همچنین، این نوع سمعک به نوع مارک باتری کمتر حساسیت دارد و با باتری معمولی 675 Zinc air نیز بخوبی کار می کند.

Swift 120 را شما می توانید به راحتی تنظیم کنید. Swift 120 با روش های شناخته شده ای قابل تنظیم است و نرم افزار تنظیمی این سمعک نیز بسیار ساده و کارآمد طراحی شده است. بنابراین شما می توانید در مدت زمان بسیار کوتاهی این سمعک را به خوبی و راحتی تنظیم کنید. Swift 120 می تواند توسط نرم افزار Genie از طریق Noah و یا با Easy Fit تنظیم شود.

سمعک اتیکن مدل Ria2

عملکرد عالی و فناوری حامی مغز شعار سمعک Ria2 اتیکن است. زمانی که شما به دنبال یک راهکار شنوایی هستید، بیشتر به میزان تقویت اهمیت می دهید که صرفا صداها برایتان بلندتر شود که به دلیل افت شنوایی شما است. دو گوش با هم کار می کنند تا منشا و منبع صوت را مشخص کنند و به شما کمک کنند تا بتوانید آنچه را که برای شنیدن می خواهید، انتخاب کنید. گوش ها اصوات را جمع آوری کرده و سپس آنها را به مغز ارسال می کنند، که در آنجا این اصوات به معنا تبدیل می شوند. زمانی که شما مبتلا به کم شنوایی هستید، برای جمع آوری اطلاعات موجود در اصوات به سمعک نیاز دارید تا بتواند این اطلاعات را به مغز ارسال کند. هر چقدر که مغز شما اطلاعات جزیی تری دریافت کند شناسایی و درک شنیده های شما را آسان تر می کند.

سمعک اتیکن
سمعک اتیکن مدل Ria2

کیفیت صدای عالی برای شنیدن بهتر با کمک سمعک Ria2

سمعک Ria2 از برند اتیکن کیفیت صوت مطلوبی را ارئه می کند و اصوات را در الگوی طبیعی حفظ می کند تا شنوایی را آسان و واقعی سازد. دلیل اصلی ارائه کیفیت صوتی عالی در سمعک Ria2، تراشه ریز اما بسیار قدرتمند پردازش صدا به نام Inium Sense است. این تراشه سمعک Ria2 را قادر می سازد تا طیف گسترده ای از اصوات مختلف را پردازش کند، اطلاعات بیشتر و با کیفیت بالاتری را به مغز ارسال کند. این موضوع به شما کمک می کند تا مکالمات را حتی در شرایط نویزی، بهتر بشنوید.

راهی آسان برای ارتباط مستمر با کمک سمعک Ria2

تکنولوژی استریمر connectline سمعک شما را به یک هدست بی سیم تبدیل می کند تا شما بتوانید بدون افت کیفیت صوت، به تمام دستگاه های مورد نیازتان متصل شوید. از شنوایی شناس خود بخواهید که شما را با connectline آشنا کند. نکته اصلی که زندگی را با وجود کم شنوایی خسته کننده می کند، تلاش زیاد برای شنیدن است. مغز سیگنال های کمتر و ضعیف تری را دریافت می کند، بنابراین شما مجبور هستید برای فهمیدن اصوات، بیشتر تمرکز کنید.

ایجاد یک تصویر صوتی کامل

سمعک Ria2 قدرت پردازش محدوده وسیعی از جزییات صوتی را دارد، بنابراین به شنوایی راحت تر و متمرکزتری منجر می شود. هم چنین اعوجاج و فیدبک را نیز کاهش می دهد. می توانید سمعک Ria2 را از بین رنگ ها و سبک های مختلف را مطابق با سلیقه تان انتخاب کنید.

سمعک اتیکن مدل Nera2

راهکاری اختصاصی برای فرد کم شنوا شعار سمعک اتیکن مدل Nera2 است. هر فردی اصوات را به صورت متفاوتی می شنود. شیوه درک اصوات و تفاوت های ظریف آنها منحصر به فرد است. به همین علت است که شما از وسیله کمک شنوایی که مطابق با نیازهای شما تنظیم شده باشد، بیشترین بهره را خواهید برد.

سمعک اتیکن
سمعک اتیکن مدل Nera2

از تنظیمات عالی در جهت لذت بردن از حس شنوایی و دنیای خود استفاده کنید. شنوایی شناس بر ساختن تصویر کاملی از زندگی شما که شامل موقعیت های معمول زندگی و موقعیت هایی که باید در آن نقش فعال تری ایفا کنید، تمرکز می کند. سمعک Nera2 بعد از تنظیم توسط شنوایی شناس، به شما این امکان را می دهد تا از کیفیت عالی صوت و درک گفتار با خستگی کمتری لذت ببرید. این تکنولوژی به شما کمک می کند تا شرایط شنیداری بهتری را در موقعیت های پر چالش تجربه کنید. این شیوه تنظیم منحصر به فرد برای مراقبت های شنوایی شخصی طراحی شده است. سمعک Nera2 برای برآورد نیازهای شنوایی شما و مطابق با سبک زندگی ایده آل شما طراحی شده است. همچنین شما را قادر می سازد تا در طول روز به آسانی با دیگران تعامل کنید.

با کمک سمعک Nera2 همواره با سایرین مرتبط باشید

هیچ احساسی شبیه اینکه با جهان اطرافتان در تماس باشید نیست. سمعک Nera2 به همراه Connectline، به شما اجازه می دهد تا با استفاده از تکنولوژی بی سیم، آزادانه ارتباط برقرار کنید. تکنولوژی Connectline، جریان صوت را از دستگاه هایی مانند تلفن یا تلویزیون مستقیما به سمعک Nera2 می فرستد، نصب و استفاده از آن نیز آسان است. به کارگیری گروهی از فناوری های منحصر به فرد که تا پیش از این هرگز در این رده به کار نرفته است. سمعک Nera2 را به بهترین سمعک خانواده سمعک های متوسط کمپانی اتیکن تبدیل کرده است. سمعک Nera2 با ترکیب یکپارچه عملکرد طبیعی مغز و گوشها، به شما درک روشنی از مکان منبع صوت می دهد. میکروفون های دایرکشنال یکپارچه به شما این آزادی را می دهد که بر اصواتی که برایتان مهم تر هستند، تمرکز کنید. سمعک Nera2 تجارب شنیداری را با استفاده از عملکرد سیستم جلوگیری از فیدبک افزایش می دهد.

سمعکی با درجه اطمینان بالا

سمعک Nera2 به علت طراحی خاصی که در آزمایشات پیچیده به اثبات رسیده است در هر شرایط آب و هوایی کار می کند. اجزا سمعک یکپارچه و بدون درز است که مانع از ورود آب، گرد و غبار و دبریس می شود. همه اجزای اصلی در برابر رطوبت مقاوم شده اند.

سمعک اتیکن مدل Intiga

مدل Intiga کوچکترین سمعک تمام وایرلس دنیا از برند اتیکن است.

 • پذیرش سمعک از سوی کاربر در سطحی کاملا جدید
 • رضایت و مزایای بیشتر و اثرات ثانویه و جانبی کمتر نسبت به سمعک های رده های پیشین
 • موجود در سه سطح عملکردی (10و 8 و 6)

سمعک intiga به نحوی طراحی شده است تا لذت بردن کاربر از این وسیله کمک شنوایی را به حداکثر برساند و مدت زمان مورد نیاز و هم چنین میزان تلاشی که باید در جهت انطباق با صدای تقویت شده سمعک صورت گیرد را به حداقل برساند.

سمعک اتیکن
سمعک اتیکن مدل Intiga

ظاهر ظریف و پردازش کاملا خودکار، باعث شده است سمعک intiga برای کاربر و اطرافیان نامریی باشد. این سمعک پشت گوش قرار گرفته و یک سیم رسیور نامریی دارد. بلندگو آن از لحاظ ارگونومیک به شیوه ای ساخته شده است که باعت استفاده از یک تنظیم راحت در طول روز می شود. سطح پوسته این سمعک یک دست است و روی این سطح برای جلوگیری از جلب توجه از هیچ دکمه برنامه ای استفاده نشده است.

سمعک intiga بهترین کیفیت صوتی را ارائه می کند

این سمعک با برخوردار از قدرت پردازش دو گوشی بی سیم از قدرت مغز در پردازش اصوات حمایت می کند و قدرت تمایز اصوات و پیگیری مکالمات را هم به صورت حضوری و هم از طریق تلفن، بهبود می بخشد و باعث بخشیدن عمق به موسیقی، فیلم و برنامه های تلویزیون می شود.

پذیرش: همه تکنولوژی ها در سمعک INTIGA دست به دست هم داده است تا لذت استفاده از سمعک در بار اول به بیشترین مقدار و تلاش برای تطابق با صدای تقویت شده به کمترین مقدار برشد.

عملکرد: ارائه کیفیت و وضوح صدا باعث شده است سمعک INTIGA درک گفتار را از همان اولین لحظات استفاده از سمعک، افزایش دهد.

سمعک اتیکن
intiga.2 سمعک

سمعک اتیکن مدل Intiga i 

آیا تمایل دارید از سمعکی استفاده کنید (سمعک Intiga i) کاملا درون گوش شما قرار می گیرد و هیچ کس آن را نمی بیند و متوجه استفاده شما از آن نمی شود. نه تنها این سمعک توسط دیگران دیده نمی شود بلکه به نحوی طراحی شده است تا با سبک زندگی شما متناسب باشد تا شما بتوانید نقش فعالی را در زندگی خود ایفا کنید. سطح شدتی اصوات به صورت خودکار سازگار می شود و در صورتی که موقعیت مکانی شما در روز تغییر کند، این سمعک در هر صورت صدای مورد نیاز برای ارتباط با افراد را در اختیار شما می گذارد.

سمعک اتیکن
سمعک اتیکن مدل Intiga i

سمعک Intiga i باعث افزایش درک گفتار می شود

هنگام انتخاب سمعک، باید به تاثیر آن بر میزان درک گفتار واضح اهمیت داد. ما از 100 کاربر که برای اولین بار از سمعک Intiga iاستفاده کردند در این باره سئوالاتی پرسیدیم. آنها پیشرفت قابل توجهی در درک گفتار در محیط های آرام و نویزی را با استفاده از سمعک Intiga i در مقایسه با سایر سمعک ها اعلام کردند. شرکت کنندگان در این نظرسنجی به درک گفتار در سکوت به طور میانگین، 4/3 امتیاز و به درک گفتار در نویز 9/3 امتیاز بالاتری نسبت به حالت بدون سمعک دادند. یکی دیگر از جنبه های عملکرد و راحتی، کیفیت صوت است. در مطالعات مشابه، 86% شرکت کنندگان کیفیت صوتی با سمعک Intiga i را در حد طبیعی توصیف کرده اند ( امتیاز 3/8). امتیازدهی از 0 تا 10 است و 10 بهترین امتیاز محسوب می شود.

پیرامون بررسی رضایت ازسمعک Intiga i

مطالعات پیرامون رضایت از سمعک Intiga iاز نوامبر 2011 تا مارس 2012 به طول انجامید. هدف این مطالعه بررسی میزان رضایت از سمعک های intiga مدل RITE بود. افراد شرکت کننده 111 نفر بودند که 75% آنها از سمعک برای بار اول استفاده می کردند. علاوه بر این افراد 243 متخصص شنوایی شناسی در هفت کشور: استرالیا، کانادا، فرانسه، آلمان، هلند، انگلستان و آمریکا ما را همراهی کردند. نتایج این مطالعه در مقاله بررسی میزان رضایت از سمعک intiga در ماه می 2012 و در مجله research audiologist به چاپ رسید.

سمعک اتیکن مدل Dynamo

سمعک Dynamo پشت گوشی سوپرپاور با باتری 13 است که روی پلت فرم جدید اتیکن به نام Inium Sense ساخته شده است و شامل ماکزیمم بهره 82 و ماکزیمم خروجی 143 دسیبل و دارای feedback ShieldSP است که یک سیستم قوی ضد فیدبک است. سمعک Dynamo ویژه افراد مبتلا به کم شنوایی شدید تا عمیق است. این افراد به سمعک قدرتمندی در حداقل اندازه با دسترسی آسان به ولوم کنترل و تنظیمات شخصی برای بهینه سازی درک گفتار نیازمندند.

این سمعک ترکیب منحصر به فردی از تکنولوژی ها در جهت پردازش سیگنال است

تکنولوژی ™ Speech Rescue انتقال فرکانسی را به دقیق ترین شکل انجام می دهد. با کمک این تکنولوژی، دسترسی کامل به اطلاعات در فرکانس های بالا در حین استفاده از Speech Guard E که برای حفظ جزییات گفتار ضروری است، اطمینان حاصل شود.  

سمعک اتیکن
سمعک اتیکن مدل dynamo

 

جهت خرید سمعک اتیکن مدل داینامو با ما تماس بگیرید. مجموعه جهان سمعک با بیش از 25 سال سابقه ی تجویز سمعک در تهران، آماده مشاوره رایگان در زمینه خرید سمعک است. مجموعه ی ما باتوجه به بودجه ی شما و نوع افت شنوایی که دارید بهترین پیشنهاد را به شما می دهد. جهان سمعک نماینده رسمی سمعک های اتیکن در تهران است. ما دارای یک شعبه در غرب تهران هستیم.

سمعک جدید RUBY اتیکن و ویژگی های منحصر بفرد آن

سمعک های جدید RUBY (روبی) یکی از جدیدترین سمعک های پشت گوشی اتیکن دانمارک است. این سمعک ها در رنگ های مختلف و با قابلیت اتصال به موبایل و تلویزیون، کیفیت صدای عالی در سال 2019 وارد عرصه شد.

سمعک اتیکن
سمعک پشت گوشی اتیکن مدل RUBY

وسایل جانبی سمعک RUBY (روبی)

ConnectClip: به عنوان میکروفون از راه دور، کنترل از راه دور یا تبدیل سمعک بیماران به یک هدست استریو بی سیم استفاده می شود.

TV Adapter: صدا را از تلویزیون مستقیماً به سمعک های بیمار منتقل می کند.
 
Remote control: به بیماران شما اجازه می دهد تا با لمس یک دکمه میزان صدا را تنظیم کنند، برنامه ها را تغییر دهند یا سمعک ها را خاموش کنند.

EduMic: سمعک های بیماران اطفال را مستقیماً به معلمان، سیستم های میکروفون، رایانه ها، تبلت ها و موارد دیگر در کلاس متصل می کند.

Oticon ON App: با کمک این اپلیکیشن بین برنامه های تنظیم شده برای سمعک جابجا شوید، میزان صدا را تنظیم کنید، از Hearing Fitness ، nternet of Things و موارد دیگر استفاده کنید.
 
سمعک اتیکن

ویژگی قابلیت شارژ سمعک روبی

سمعک اتیکن Ruby دارای پیشرفته ترین باتری قابل شارژ است. با کمک این باتری امکان شارژ قابل دوباره فراهم شده است. این آپشن به بیماران اعتماد می دهد که می توانند روی باتری سمعک حساب کنند تا بدون نگرانی در طول روز فعالیت داشته باشند. لازم به ذکر است سمعک فقط در 30 دقیقه کاملا شارژ می شود و توانایی 6 ساعت کار را به کاربر آن می دهد. قابلیت حذف نویز یا صداهای مزاحم، شنوایی راحت، افزایش فهم گفتار، کانال و باند با کیفیت، از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این سمعک است.
 
سمعک اتیکن
سمعک اتیکن مدل ruby
 
این سمعک ها دارای دو مدل RUBY 1 و RUBY 2 هستند.

خرید سمعک RUBY

مجموعه کلینیک جهان سمعک دارای دو شعبه در مرکز و غرب تهران اماده مشاوره رایگان در زمینه تجویز و انتخاب سمعک RUBY است. این مجموعه به عنوان یکی از نمایندگی های اتیکن، تمامی کلاس های سمعک اتیکن را در اختیار کاربران آن قرار می دهد. مزیت خرید سمعک از نمایندگی قیمت مناسب و خدمات پس فروش مناسب آن است.

 

سمعک اتیکن مدل Chili

قدرت فوق العاده از ویژگی بارز سمعک Chili است. در صورت ابتلا به کم شنوایی شدید، روند زندگی دشوار می شود اما با استفاده از یک رویکرد مناسب برای جبران، خیلی از مسائل تغییر می کند. خودتان را در جهانی با اصوات قوی تر، تماشای تلویزیون، گوش دادن به موسیقی و حتی گفتگو با تلفن تصور کنید. سمعک Chili به شما کمک می کند صداهای مهم در محیط اطرفتان را دریافت کنید و با تقویت آنها بدون از بین بردن جزییات طبیعی، باعث می شود تجارب تازه ای داشته باشید.

در مسیر درست بمانید!

با استفاده از سمک chili محیط های پر سر و صدا کمتر گیج کننده خواهد بود. اگر در آشپزخانه یک نفر در سمت راست شما صحبت می کند و صدای دستگاه مخلوط کن نیز در سمت چپ شنیده می شود سمعک chili به صورت خودکار شدت صدای گوینده را افزایش می دهد تا میزان وضوح آن صدا برای شما افزایش یابد. اگر سایر افراد می توانند از تلفن یا سایر منابع صوتی مثل رادیو استفاده کنند، شما هم می توانید با استفاده از سیستم کانکت لاین شما می توانید صدا را از تلویزیون، موبایل مستقیما به دو گوش بفرستید. بنابراین شما می توانید با دنیای پیرامونتان ارتباط برقرار کنید و لذت ببرید و احساس اعتماد به نفس کنید.

با استفاده از سمعک chili شما قدرت فوق العاده ای خواهید داشت و به شما کمک می کند در طول روز احساس اعتماد به نفس داشته باشید.

هنگامی که شما مبتلا به کم شنوایی شدید تا عمیق هستید، نیاز شما فقط شنیدن صدای قوی نیست، بلکه شما به کیفیت صوتی مطلوبی نیاز دارید. مولفه های تکنولوژی speech guard سمعک chili از جزییات طبیعی صوت مانند زیر و بمی و تن صدای گوینده محافظت می کند تا تشخیص و پیگیری این سیگنالها را راحت تر کند. سیستم کانکت لاین دسترسی آسان تری به تلفن و تلویزیون فراهم می کند. سیستم ConnectLine می تواند سمعک chili را به یک هدست و هندزفری شخصی تبدیل کند. این سیستم صدا را مستقیما از منابع صوتی جمع می کند. آنها را به شیوه بی سیم به هر دو گوش می فرستد. در نهایت همه این مجموعه به وسیله استریمر کنترل می شوند. نتیجه مطالعات، رضایت بالایی را از تجربه کار با سمعک chili هم در میان کاربران و هم متخصیین شنوایی شناسی نشان می دهد.

تنظیم این سمعک و استفاده از آن راحت است. برای اکثر مردم امکان برخوردار از تکنولوژی های جدید و یا پیشرفته جذاب است. با این حال افراد مبتلا به کم شنوایی شدید تاعمیق معمولا در تغییر مدل سمعک خودبه علت مشکلات سازگاری با سمعک جدید دچار تردید هستند.  

سمعک اتیکن
سمعک Chili

کیفیت صوت سمعک Chili

شرکت کنندگان رضایت بیشتری از سمعک chili در مقایسه با سایر سمعک ها در درک گفتار در سکوت و مهم تر از آن در شرکت در مکالمات محیط نویزی اعلام کردند. امتیاز کلی در این بخش 2/8 بود که نسبت به امتیازات قبلی (8/5) افزایش قابل ملاحظه¬ای داشته است.

قابلیت اطمینان

کاربران سمک های سوپرپاور chili بسیار وابسته به سمعک هایشان هستند پس درجه اعتماد به سمعک حائز است. امتیاز 8/8 در مقایسه با امتیاز سایر سمعک ها (7/6) به درجه اعتماد بالای سمعک chili اشاره دارد.

ارتباط و اتصال سمعک Chili

اتصالات کمک می کند تا کاربر از رسایی اصوات زمان استفاده از کامپیوتر، تلفن و یا تلویزیون، در حالی که سطح نویز محیط اطراف در حد قابل قبولی نگه داشته شده است، نهایت استفاده را ببرد. امتیاز 6/8 نشانگر رضایت بالا از اتصالات سمعک chili است.

 

سمعک More (مور) جدیدترین و آخرین نسل سمعک اتیکن

سمعک مور (More) یکی از جدیدترین تولیدات شرکت اتیکن در سال 2022 است. رضایت کاربران از این سمعک بسیار بالا بوده و اکثر آنها با این سمعک ها راحت هستند. توانایی وضوع گفتار دیگران به مقدار 20 درصد بیشتر از سایر مدل های اتیکن و نسل پنجم است. تطابق پذیری سریع مغز با سمعک های مور (More) اتیکن از دیگر ویژگی های این نسل جدید است. استایل سمعک های مور (More) به صورت ریک( نامرئی نوع پشت گوشی ) است و در واقع افرادی که دارای الگو های خاص کم شنوایی هستند، می توانند از این مدل سمعک استفاده کنند.

ویژگی های جدید سمعک مور (More) اتیکن

 • 16 برابر ظرفیت بیشتر برای اجرای الگوریتم های پیشرفته 
 • دو برابر ظرفیت و سرعت محاسبات 
 • استفاده هوشمندانه از پردازش 64 کانالی پیشرو
 • دقت دو برابر در باندهای فرکانسی 1.5 تا 5 کیلوهرتز
 • سمعک مور اتیکن بیشتر شبیه مغز عمل می کند زیرا از طریق تجربه یاد می گیرد
 • اولین سمعک جهان با شبکه عصبی عمیق (DNN) داخلی
 • رویکردهای اساسی جدید برای پردازش سیگنال: MoreSound Intelligence و MoreSound Amplifier
 • تلاش و تقلای فرد استفاده کننده از سمعک مور تا 30٪  کاهش می یابد.
سمعک اتیکن
سمعک اتیکن و اتصال به اینترنت

سمعک اتیکن مدل سیا (Siya)

سمعک گروه سیا (Siay) جزو نسل پنجم سمعک های اتیکن و هم رده سمعک هایی همچون روبی و OPN است. سمعک سیا برای اولین بار در سال 2018 میلادی توسط شرکت اتیکن رونمایی شد. سمعک سیا (Siya) در مدل و انواع مختلفی همچون ریک (RIC)، پشت گوشی (BTE) و داخل گوشی (CIC) تولید می شود و تکنولوژی تمام این مدل ها بر اساس پیشرفته ترین پلتفرم پردازشی یعنی Velox طراحی شده است. یکی از اهداف تولید سمعک سیا این است که فرد بتواند در محیط های شلوغ احساس راحتی کند و مشابه یک فرد با شنوایی نرمال بشنود.

از دیگر ویژگی های برجسته سمعک siya قابلیت اتصال مستقیم به موبایل آیفون است. اتصال مستقیم سمعک سیا به آیفون باعث می شود که این سمعک همزمان نقش هندزفری را نیز داشته باشد. سمعک سیا دارای امکانات کمتری نسبت به سمعک روبی و opn است و برای افرادی که بودجه محدودی دارند، انتخاب مناسبی است.

 

دیگر ویژگی های برجسته سمعک سیا siya

 • استفاده ار پلتفرم جدید velox  
 • قیمت مناسب برای افرادی که توانایی تهیه سمعک opn یا روبی را ندارند.
 • می تواند به صورت مستقیم به موبایل آیفون وصل شود
 • تاحدودی ضد آب است و در برابر گرد و غبار مقاوم است
 • کیفیت بهتر نسبت به نسل های قبل سمعک اتیکن
 • دارای برنامه کنترل وزوز
 • کاهش تقلای بیمار در شنیدن با کمک تکنولوژی BrainHearing
 • دارای 48 کانال پردازشی

 

سمعک داخل گوشی اتیکن مدل اون (own)

سمعک داخل گوشی own یکی از جدیدترین سمعک های شرکت اتیکن است که دارای ویژگی های جدید و منحصر به فردی است. سمعک own در سال 2022 تولید و وارد بازار شد. سمعک own دارای مدل های یک، دو و سه عرضه شد. سمعک own مدل یک دارای بالاترین تکنولوژی است.

برخی تکنولوژی سمعک own

 • این سمعک براساس فلسفه BrainHearing از نحوه عملکرد مغز شما پشتیبانی می کند. در واقع باعث درک بیشتر مغز در صداهای مختلف می شود.
 • تجربیات شنیداری عالی و با کیفیت. سمعک own با 12 میلیون صدای پیشفرض درست شده است که می تواند صداها را با جزئیات دقیقی روانه گوش کند.
 • قابلیت تبدیل به ایرپاد از دیگر ویژگی های سمعک own است.

 

سمعک اتیکن مدل رئال (REAL)

جدیدترین سمعک اتیکن دارای بالاترین کیفیت گفتار که در استایل ریک عرضه شده است. سمعک جدید REAL دارای قابلیت اتصال مستقیم به بلوتوث، شارژی، ضد آب و برنامه کنترل وزوز گوش است.

 

دیگر ویژگی های سمعک Real

 • وضوح گفتار فوق العاده 
 • راحتی شنیداری و کاهش تقلا برای شنیدن
 • انقلابی در مدیریت باد و صداهای مخرب 
 • در چندین رنگ موجود است

 

نمایندگی سمعک اتیکن در تهران

جهان سمعک با ۲۵ سال سابقه تجویز سمعک در تهران، یکی از نمایندگی های معتبر برند اتیکن در تهران است. مجموعه خدماتی که نمایندگی سمعک اتیکن ارائه می دهد شامل تجویز سمعک، تنظیم سمعک، تعمیرات سمعک و ارائه وسایل جانبی سمعک است. جهان سمعک به عنوان یکی از نمایندگی های سمعک اتیکن در غرب تهران، جدیدترین و پیشرفته ترین سمعک های اتیکن را برای بیماران خود تجویز می کند. روال کار در نمایندگی سمعک اتیکن به این صورت است که در ابتدا گوش بیمار از نظر وضعیت ظاهری و وجود جرم بررسی می شود و پس از پاکسازی و معاینه کامل، ادیومتری یا نوار گوش گرفته می شود.

پس از انجام نوار گوش، براساس افت شنوایی، الگوی کم شنوایی و شرایط بیمار سمعک مناسب وی تجویز می شود. تنظیم دقیق در نمایندگی سمعک اتیکن با بهترین و به روز ترین دستگاه ها انجام می شود. پس از تنظیم سمعک از بیمار خواسته می شود مشکلات و ایرادات خود را بیان کند و متخصص سمعک درصدد رفع آنها برمی آید. مراجعینی که برای تنظیم سمعک خود به نمایندگی مراجعه می کنند معمولا درصد رضایت بالایی دارند. کلیه ی تعمیرات سمعک اتیکن در نمایندگی قابلیت انجام دارند. در بعضی موارد که ایرادات و خرابی های سمعک جزئی باشد، بلافاصله تعمیر می شوند.

اما در بعضی موارد اگر سمعک نیاز به تعمیرات اساسی داشته باشد، لازم است در لابراتوار مرکزی بررسی شود. ارائه وسایل جانبی سمعک اتیکن از دیگر خدمات نمایندگی غرب تهران است. در این مجموعه کلیه وسایل و اکسسوری سمعک ارائه و آموزش داده می شود. وسایل جانبی سمعک شامل فیلتر سمعک، باتری سمعک، رابط تلویزیون و موبایل است.

 

چرا سمعک اتیکن؟

سمعک اتیکن یکی از برندهای برتر سمعک های روز دنیا است. معمولا افرادی که از این برند استفاده می کنند خیلی کمتر نسبت به سایر برندها نیازمند تعمیر و سرویس سمعک هستند. همچنین به جرات می توان گفت تنها برندی است که صدایی که به گوش فرد می رساند نزدیک به شنوایی نرمال است. بیشترین راحتی و کمترین تقلا برای شنیدن از ویژگی برجسته سمعک های اتیکن است.

چگونه سمعک اتیکن بخریم؟

مجموعه جهان سمعک به عنوان نمایندگی سمعک اتیکن در ایران در خصوص انتخاب و خرید سمعک اتیکن آماده مشاوره رایگان به صورت تلفنی یا حضوری می باشد. در صورت هرگونه سوال در مورد سمعک با ما تماس حاصل فرمایید.

تنظیم سمعک اتیکن (Oticon)

مرکز تخصصی تجویز سمعک صادقیه یکی از مراکز و نمایندگی سمعک اتیکن در غرب تهران است. تنظیم سمعک اتیکن با کمک دستگاه های پیشرفته و نرم افزار دقیق این شرکت تنظیم می شود. تنظیم سمعک اتیکن در جهان سمعک براساس پروتکل های روز دنیا بوده و بهترین کیفیت را در اختیار کاربران سمعک قرار می دهد. جهت تنظیم سمعک خود با ما تماس بگیرید.

 

سوالات متداول سمعک اتیکن دانمارک

سمعک اتیکن ساخت کجاست؟

همانطور که در بالا اشاره شد سمعک های اتیکن ساخت کشور دانمارک هستند. سمعک اتیکن توسط شرکت اتیکن در کپنهاگ پایتخت دانمارک تولید و ساخته می شود. شرکت اتیکن تقریبا هر شش ماه یک بار محصولات جدید خود را به نمایش می گذارد.

گارانتی سمعک‌های اتیکن چند سال است؟

گارانتی سمعک های اتیکن براساس مدل های آن یک ساله و دوساله هستند. گارانتی سمعک شامل خرابی های سخت افزاری و سرویس های دوره ای است. در طول مدت گارانتی سمعک، تمام خدمات سخت افزاری رایگان انجام می شود.

قیمت سمعک اتیکن دانمارک چقدر است؟

قیمت سمعک های اتیکن براساس مدل های آن متفاوت است. هرچقدر سمعک پیشرفته تر باشد قیمت آن بالاتر است. سمعک هایی که قیمت بالاتری دارند به کارکرد گوش انسان نزدیک تر هستند.

بهترین سمعک های اتیکن چه نام دارند؟

سمعک های نسل 5 و نسل 6 از بهترین های سمعک اتیکن هستند. این  سمعک ها شامل سیا روبی اکسید opn و مور هستند. البته معیار انتخاب بهترین سمعک برای هر فرد متفاوت است. انتخاب بهترین سمعک برای هر فرد براساس معاینات متخصص شنوایی شناس تعیین می شود.

استفاده از سمعک اتیکن به چه کسانی پیشنهاد می شوند؟

تقریبا تمام افرادی که کم شنوایی دارند می توانند از سمعک های اتیکن استفاده کنند. کسانی که سابقه استفاده از سایر برندها را داشته اند و ناراضی بوده اند، سمعک اتیکن می تواند رضایت آنها را جلب کند. استفاده از سمعک اتیکن می تواند راحتی و آسودگی را برای شما به ارمغان بیاورد.

آیا برند اتیکن سمعک نامرئی تولید می کند؟

بله سمعک اتیکن برند نامرئی هم تولید می کند. در تمام نسل های سمعک های اتیکن نوع نامرئی نیز تولید می شود. توجه شود انتخاب سمعک نامرئی براساس الگوی افت شنوایی است. در صورتی که الگوی افت شنوایی شما به سمعک نامرئی بخورد تجویز می شود.

انواع مدل های سمعک اتیکن چیست؟

انواع مدل های سمعک اتیکن در بالا به صورت مفصل توضیح داده شده است. مدل های مختلف سمعک اتیکن تا به امروز و در سال 2022 در 6 نسل عرضه می شود. آخرین مدل سمعک اتیکن، مدل More است.

نحوه استفاده از سمعک اتیکن به چه صورتی می باشد؟

هنگام تجویز سمعک، نحوه ی استفاده از سمعک اتیکن کاملا توضیح داده خواهد شد. نحوه ی استفاده از سمعک های اتیکن بسیار راحت بوده و کاربر سمعک به راحتی آن را یاد می گیرد. جهت آموزش نحوه ی استفاده از سمک با ما تماس بگیرید.

از کجا سمعک اتیکن تهیه کنیم؟

جهان سمعک یکی از نمایندگی های سمعک اتیکن در غرب تهران است. کلیه ی مدل های سمعک اتیکن در کلینیک ما تجویز می شود. جهت تهیه ی سمعک اتیکن با ما تماس بگیرید.

نمایندگی سمعک اتیکن کجاست؟

جهان سمعک یکی از نمایندگی های سمعک زیمنس و همچنین نمایندگی سمعک اتیکن در تهران است. نمایندگی های سمعک اتیکن تمام خدمات مربوط به سمعک را انجام می دهند. جهت دریافت نوبت و یا پاسخ به سوالات می توانید تماس بگیرید.

سرور فتحی

سرور فتحی

سرور فتحی بیرانوند کارشناسی ارشد شنوایی شناسی از دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی و مدیر کلینیک شنوایی شناسی، تجویز سمعک و سرگیجه آریاشهر مولف کتاب” توانبخشی شنوایی و زبان آموزی کودکان زیر۷سال دارای تقص شنوایی” و با سابقه ی 10 سال فعالیت در زمینه شنوایی شناسی ، تجویز سمعک و سرگیجه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *