بهترین دکتر سمعک در تهران

شاید این سوال برای شما پیش آمده که بهترین دکتر سمعک در تهران کیست؟ ما اینجاییم که به این سوال شما پاسخ دهیم. مجموعه کلینیک جهان سمعک با ۲۳ سال سابقه تجویز سمعک در تهران یکی از بهترین و عالی ترین کلینیک های سمعک می باشد.

این مجموعه دارای دو شعبه در خیابان مطهری و بلوار آیت آلله کاشانی است.

مجموعه جهان سمعک تا پایان سال ۹۸ مجموعا ۱۵۰۰۰ سمعک در تهران تجویز کرده و در این امر رکوردار ایران است.

شاید اگر به مدیریت این مجموعه لقب بهترین دکتر سمعک در تهران داده باشیم کار اغراق آمیزی نیست.

 

 

 

 

 

 

 

 

چرا مجموعه جهان سمعک؟

این مجموعه هنگام تجویز سمعک چندین مرحله را طی می کند.

در ابتدا مریض توسط متخصص گوش و حلق و بینی معاینه شده و در صورت وجود وکس در گوش ابتدا ساکشن انجام میشود و سپس توسط متخصص شنوایی سنجی ادیومتری (نوار گوش) از بیمار گرفته می شود.

بر اساس ادیومتری انجام شده در صورت وجود هر گونه عارضه ای ابتدا درمان انجام میگیرد و در صورت نبود مشکل با استفاده از نوار گوش بهترین نوع سمعک برای فرد در نظر گرفته می شود.

چه سمعک هایی در مجموعه ی ما تجویز می شود؟

کلینیک جهان سمعک به عنوان یکی از پیشگامان تجویز سمعک، جدیدترین و به روزترین تکنولوژی های روز دنیا را در شش برند برتر جهان ارائه میدهد.

جهان سمعک نمایندگی سمعکهای زیمنس آلمان ، اتیکن دانمارک، ویدکس دانمارک،فوناک سوییس،ریساند دانمارک و استارکی آمریکاست.

انواع سمعکهای داخل گوشی،پشت گوشی ،نامرئی، هوشمند، استخوانی، عینکی، جیبی و… ارائه میشود.

خدمات رایگان در کلینیک های جهان سمعک بر خلاف سایر مراکز پنج ساله می باشد ودر این مدت همه ی خدمات تنظیمی سمعک رایگان است.

امکان تست سمعک قبل از خرید نهایی، باتری رایگان ،پکیج تنظیف و رطوبت گیری سمعک، قالب رایگان و… از جمله خدمات مرکز تخصصی جهان سمعک است.

در صورت هر گونه مشاوره سمعک متخصصین ما امکان مشاوره آنلاین را برای مددجویان عزیز فراهم کرده اند و با ارسال نوارگوش خود برای ما بهترین تصمیم را برای خود بگیرید.