همراه : ۵۳۸۹۴۶۵ ۰۹۱۲

شعبه آریاشهر: ۴۴۹۶۵۲۸۱ (۰۲۱)

کلینیک تخصصی جهان سمعک

کلینیک فوق تخصصی جهان سمعک تشکیل شده از تیمی مجرب و حرفه ای در بخش های مختلف ارزیابی شنوایی و درمانی و توانبخشی شنوایی با بیش از 25 سال دارای سابقه است .

مجموعه خدمات ما در جهان سمعک شامل، ارزیابی شنوایی در تمام سنین از نوزادان و کودکان تا بزرگسالان، تجویز انواع سمعک و خدمات و تعمیرات و تنظیم سمعک ها، درمان وزوز گوش، سرگیجه و دیگر مشکلات مربوط به شنوایی و گوش است.

کلینیک جهان سمعک با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های شنوايي و الكتروفيزيولوژی (ABR، الكتروكوكلئوگرافي و VEMP) توسط اديولوژيست هاي مجرب در خدمت هم میهنان گرامی است.

انواع  آزمايش هاي VNG، كالريك، VHIT و پوسچروگرافي برای تشخیص علل و درمان سرگیجه و وزوز گوش نیز در مجموعه جهان سمعک انجام می شود.

خدمات جهان سمعک

سمعک

ارزیابی شنوایی

الکترو فیزیولوژی

سرگیجه

وزوز گوش

تعمیرات سمعک

چرا جهان سمعک؟

ارائه خدمات مختلف در زمینه ی شنوایی و گوش در جهان سمعک موجب شده تا مراجعان بتوانند تمامی نیاز های خود در این زمینه یکجا و با بالاترین کیفیت ممکن دریافت کنند.

تجویز و فروش انواع سمعک و هم چنین تنظیم و تعمیرات سمعک ها، شنوایی سنجی در تمام سنین، تشخیص علل سرگیجه و درمان آن و هم چنین خدمات پیشرفته درمان وزوز گوش و یا دیگر مشکلات مربوط به شنوایی و گوش همگی در کلینیک تخصصی جهان سمعک قابلیت انجام است. مجموعه ی ما در دو شعبه فعال در تهران  خدمات تخصصی ارائه می دهد که تمامی خدمات مورد پوشش انواع بیمه های درمانی است.

تمام خدمات طبق نظر پزشکان با تجربه و متخصص، در بالاترین سطح کیفی انجام می شود.

محیطی آرام و دلنشین به همراه رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در شعب کلینیک تخصصی جهان سمعک برای شما عزیزان فراهم شده است.